Rukometaši Borova izgubili u zadnjim minutama

Borovo - Viro Virovitica Borovo - Viro Virovitica Kery
  1. Hrvatska rukometna liga Sjever muški

Rukometaši Borova gubili su cijelu utakmicu da bi u zadnjim minutama izjednačili i poveli ali nisu uspjeli izdržati do kraja, gosti su u zadnjim trenucima okrenuli rezultat u svoju korist. Iako Borovo nije bilo na uobičajenoj razini ipak je u završnici imalo prigodu doći do bodova, no nekoliko promašenih zicera kada se lomio rezultat koštalo ih je bodova. - Izuzetno je teško reći išta pametno nakon ovako teške utakmice gdje smo mi mislili samo o pobjedi. Mislim da su dečki možda već u prvoj minuti izgubili utakmicu jer su podcijenili ekipu Virovitice. Možemo reći da ni taj poraz nije zaslužen. Kako se rezultat kretao mi smo pokušavali maksimalno izvući što smo imali na raspolaganju. Možda mogu dečkima zamjeriti prvo poluvrijeme i nedovoljno agresivnu igru u obrani. Imali smo problema jer je izuzetno mlada ekipa Virovitice dosta pokretljiva u obrani tako su nam dobro zatvarali protok lopte i kad smo imali šanse to sakrivati, mi smo promašivali – rekao je trener HRK Borovo Vedran Uhlarik

Rezultati 13. kola: Brod – Ivančica Ivanec 26:22, Čakovec – Ludbreg 35:20, Borovo – Viro Virovitica 26:27, Vidovec – Požega 37:27, Nexe 2 – Slatina 25:27 i Garešnica – Prelog 10:0