Greška
  • JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 59

Premijera teniske lige amatera

Sudionici turnira Sudionici turnira TK Vukovar

Završena je prva sezona teniske lige za amatere „Teniska piramida Vukovar 2013.“, koju je organizirao Tenis klub „Vukovar“, u suradnji s Tenis klubom „Borovo naselje“, što je prvo natjecanje ove vrste na području grada Vukovara.

Liga je trajala od sredine travnja do sredine listopada, a ukupno je  kroz prvu sezonu prošlo 60 igrača s područja Vukovara i okolice. Proteklog vikenda je na terenima na Športsko - rekreacijskom centru „Lijeva bara“ održan završni turnir „Masters“ na kojem su snage odmjerili igrači koji su na kraju sezone završili među najboljih 16. Nakon niza uzbudljivih mečeva četvrto mjesto je osvojio Zdenko Brajković, treći je Damir Novaković, a u velikom finalu Mislav Čolak je svladao Gorana Cerića i time postao pobjednik prvog izdanja Teniske piramide Vukovar.