Petrijevci – Vukovar 27:23

Vukovar - Đakovo Vukovar - Đakovo Foto: Janoš Kery

Rukometašice Vukovara gostovale su u 11. kolu 3. HRL istok žene u Petrijevcima. Odigrale su ravnopravno prvo poluvrijeme, tek pred odmor domaći sastav odlazi na 15:13. U drugom poluvremenu Petrijevci drže prednost do kraja utakmice koja završava s četiri gola razlike 27:23. Najbolja igračica utakmice bila je Karolina Samardžija koja je postigla čak 16 golova, pet iz sedmeraca. Kod Vukovara 9 je golova postigla Željka Šterc, 5 Mia Miljanić, 3 Ivana Balić, 2 Patricija Car, te po 1 Jovana Bačić Beljić, Ivana Spajić, Martina Balić i Jelka Markanović.

Rezultati 11. kola: Mikleuš – Osijek 3 26:30, Slavonka – Vinkovci 39:26, Darda – Ilok -:-.