Poznati polufinalisti SuperSport Hrvatskog kupa

Osijek - Slaven Belupo Osijek - Slaven Belupo Foto: NK Osijek

U utorak i srijedu su odigrane četvrt finalne utakmice SuperSport Hrvatskog kupa. Osijek je nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca pobijedio Slaven Belupo 5:4, u regularnom dijelu bilo je 0:0. U ostalim susretima Lokomotiva – Hajduk 3:6, Dinamo – Rijeka 1:3 i Gorica – Istra 1961 6:4 nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca, u regularnom dijelu bilo je 2:2. U polufinale su se plasirali Osijek, Rijeka, Gorica i Hajduk, slijedi izvlačenje parova, a utakmice se igraju 2. ožujka 2022.

Cibalia – BSK 1:0

U odgođenoj utakmici 12. kola Druge Hrvatske nogometne lige Cibalia je na svom terenu pobijedila BSK 1:0. jedini pogodak na utakmici postigao je Hamza Mešanović u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena. Pobjeda je tim značajnija što je Cibalia od 36 minute igrala bez isključenog Adama Nikolića. Nikolić je prvi žuti karton dobio u 11 minuti, a drugi isključujući u 36. Ovog vikenda igra se posljednje 15. kolo jesenskog dijela prvenstva, Cibaliji je domaćin Croatia iz Zmijavaca, a BSK će ugostiti Osijek II.