NAJNOVIJE
Nastavak kazališnih radionica u Vukovaru

Nakon ljetne stanke, Javna ustanova u kulturi Hrvatski dom Vukovar, nastavlja provedbu kazališnih radionica u okviru EU projekta "Psst!-Partnerstvo u scenskom stvaralaštvu – Razvoj modela sudioničke scenske kulture u Vukovaru.

(Ponedjeljak, 16 Rujan 2019 15:53)
Vukovar 1991 i Vuteks Sloga bez bodova u 4. kolu

3. Hrvatska nogometna liga Istok

Rezultati 4. kola: Zrinski (J) – Oriolik 3:0, Slavonija – NAŠK 6:2 , Sloga NG – Croatia Đakovo 0:1, Vuteks Sloga – Čepin 1:4, Belišće – Vukovar 1991 2:0, Graničar – Kutjevo 0:0, Vihor – Bedem 0:1, Marsonia – Slavija 3:1.

Poredak:

  1. Slavonija, Požega 10

  2. Kutjevo, Kutjevo 10

  3. Čepin, Čepin 9

  4. Bedem, Ivankovo 9

  5. Belišće, Belišće 9

  6. Zrinski, Jurjevac 8

  7. Marsonia, Slavonski Brod 8

  8. Vihor, Jelisavac 5

  9. Croatia, Đakovo 5

  10. NAŠK, Našice 4

  11. Graničar, Županja 4

  12. Sloga, Nova Gradiška 3

  13. Vuteks Sloga, Vukovar 3

  14. Oriolik, Oriovac 3

  15. Slavija, Pleternica 0

  16. Vukovar 1991, Vukovar 0

Parovi 5. kola, 18.9.2019.: Slavija – Zrinski (J), Bedem – Marsonia, Kutjevo – Vihor, Vukovar 1991 – Graničar, Čepin – Belišće, Croatia Đakovo – Vuteks Sloga, NAŠK – Sloga NG, Oriolik – Slavonija.

(Ponedjeljak, 16 Rujan 2019 13:26)
Slavonac, Otok i Radnički po 9 bodova

Međužupanijska nogometna liga Osijek - Vinkovci

Rezultati 4. kola: Mladost – Slavonac (K) 1:0, Radnički (M) – Borinci 3:1, Borac (KV) – Torpedo 2:2, Višnjevac – Dilj 1:1, Zrinski – Valpovka 2:1, Borac (B) – Šokadija 2:2, Olimpija – Radnički 0:0, Otok – Darda 2:0.

Poredak:

  1. Slavonac, Komletinci 9

  2. Otok,  Otok 9

  3. Radnički, Mece 9

  4. Olimpija, Osijek 7

  5. Radnički, Županja 7

  6. Šokadija, Babina Greda 7

  7. Borac, Bobota 7

  8. Dilj, Vinkovci 7

  9. Valpovka, Valpovo 6

  10. Mladost, Đakovačka Satnica 6

  11. Darda, Darda 6

  12. Torpedo, Kuševac 4

  13. Višnjevac, Višnjevac 4

  14. Zrinski, Bošnjaci 3

  15. Borac, Kneževi Vinogradi 1

  16. Borinci, Jarmina 0

Parovi 5. kola: Darda – Mladost, Radnički (Ž) – Otok, Šokadija – Olimpija, Valpovka – Borac (B), Dilj – Zrinski, Torpedo – Višnjevac, Borinci – Borac (KV), Slavonac (K) – Radnički (M).

(Ponedjeljak, 16 Rujan 2019 12:51)
HAŠK Sokol ispred Budućnosti i Slavonca

Rezultati 6. kola: Tomislav – Fruškogorac -:-, Posavac – Slavonija 2:1, Slavonac (G) – Sinđelić 2:1, Vidor Matijević – Budućnost 3:0, Borac – Frankopan 3:2, Croatia – Jadran 4:2, Vrbanja – HAŠK Sokol 1:3, Mladost (V) – Negoslavci 1:0.

Poredak:

  1. HAŠK Sokol, Stari Jankovci 16

  2. Budućnost, Šiškovci 12

  3. Slavonac, Gradište 12

  4. Frankopan, Rokovci-Andrijaševci 10

  5. Borac, Drenovci 10

  6. Vrbanja, Vrbanja 10

  7. Tomislav, Cerna 9

  8. Vidor Matijević, Srijemske Laze 8

  9. Negoslavci, Negoslavci 8

  10. Slavonija, Soljani 8

  11. Mladost, Vođinci 7

  12. Fruškogorac. Ilok 6

  13. Croatia, Bogdanovci 6

  14. Posavac, Posavski Podgajci 6

  15. Sinđelić, Trpinja 4

  16. Jadran, Gunja 3

Parovi 7. kola: Negoslavci – Tomislav, HAŠK Sokol – Mladost (V), Jadran – Vrbanja, Frankopan – Croatia, Budućnost – Borac, Sinđelić – Vidor Matijević, Slavonija – Slavonac (G), Fruškogorac – Posavac.

(Ponedjeljak, 16 Rujan 2019 12:46)
Radnički i Mitnica krenuli s pobjedama

2. Županijska nogometna liga Nogometnog središta Vukovar

Rezultati 1. kola: Sremac – Bršadin 0:1, Radnički – Sokol 7:0, Hajduk (T) – Mitnica 0:1, Hajduk (B) – Lovas 2:3, slobodna Sloga (B).

Poredak:

  1. Radnički, Vukovar 3

  2. Lovas, Lovas 3

  3. Mitnica, Vukovar 3

  4. Bršadin, Bršadin 3

  5. Hajduk, Bapska 0

  6. Hajduk, Tovarnik 0

  7. Sloga, Borovo 0

  8. Sokol, Berak 0

  9. Sremac, Ilača 0

Parovi 2. kola: Mitnica – Hajduk (B), Sokol – Hajduk (T), Bršadin – Radnički, Sloga (B) – Sremac, slobodan Lovas.

(Ponedjeljak, 16 Rujan 2019 12:43)
Počelo natjecanje u 3. ŽNL NS Vukovar

3. Županijska nogometna liga Nogometnog središta Vukovar

Rezultati 1. kola: Lipovača – Mohovo 2:5, Rusin – Dunav 4:0, Tompojevci – Sloga 5:1

Poredak:

  1. Tompojevci, Tompojevci 3

  2. Rusin, Mikluševci 3

  3. Mohovo, Mohovo 3

  4. Mladost, Svinjarevci 0

  5. Lipovača, Lipovača 0

  6. Sloga, Pačetin 0

  7. Dunav, Sotin 0

Parovi 2. kola: Dunav – Tompojevci, Mohovo – Rusin, Mladost – Lipovača.  

(Ponedjeljak, 16 Rujan 2019 12:37)
Održan prvi sastanak Koordinacije vijeća nacionalnih manjina VSŽ

U Vukovaru je održan prvi sastanak Koordinacije vijeća nacionalnih manjina Vukovarsko-srijemske županije, a razgovaralo se o donošenju plana i programa rada, projektnim aktivnostima kao i o suradnji sa Savjetom za nacionalne manjine Republike Srbije. Sastanak koordinacije i savjeta planiran je za 27. rujna u Vukovaru kada bi se trebali dogovoriti i konkretni koraci buduće suradnje.

(Ponedjeljak, 16 Rujan 2019 11:05)

Foto galerije

Ovdje možete pogledati foto galerije s raznih događanja koja smo pratili, naše svakodnevice na radiju, ali i raznih druženja izvan njega.

Nedjelja, Stu 18 2012
U Koloni sjećanja koja je ulicama Vukovara prošla 18. studenog 2012. bilo je više od 50 tisuća sudionika, predvođeni braniteljima,…
Nedjelja, Stu 04 2012
U organizaciji Udruge ratnika hrvatskog obrambenog rata, u sportskoj dvorani Borovo u Vukovaru održan je humanitarni koncert Olivera Dragojevića uz…
Petak, Tra 27 2012
Novinar HRV-a Robert Rac boravio je s kolegama iz 12 hrvatskih medijskih kuća od 22. do 25. travnja 2012. u…
Ponedjeljak, Sij 16 2012
Svečano obilježavanje 14 godina od završetka mirne reintegracije završilo je velikim koncertom Crvene jabuke, Željka Bebeka i Prve lige u…

Poveži se s nama

Poveži se s nama

Iz naših foto galerija