Odbojka: Vukovar – Mladost 3:2

Odbojkašice Vukovara pobijedile su drugoplasiranu ekipu prvenstva Mladost s 3:2. U teškoj i neizvjesnoj utakmici, odbojkašice Vukovara u dva su navrata stizale prednost gostujuće ekipe. Gubile su 0:1 i 1:2, odlučio je peti set koji su dobile odbojkašice Vukovara. Rezultat po setovima 24:26, 25:14, 14:25, 25:22, 15:11. U drugim susretima 11. kola: Rovinj Rovigno – Nova Gradiška 3:1, Dubrovnik – Poreč 1:3 i Vinkovci – Marina Kaštela 2:3. Na pragu iznenađenja bili su i Vinkovci koji su izgubili od vodeće ekipe prvenstva Marina Kaštele tek u petom setu 12:15. I ova je utakmica bila slična onoj u Vukovaru, Vinkovci su gubili 0:1 i 1:2 ali u petom odlučujućem setu nisu uspjele pobijediti.