Uspješna gostovanja košarkaša Vukovara i Borova

Obje vukovarske ekipe ostvarile su pobjede u gostima. Borovo je u županijskom derbiju pobijedilo Vinkovce s visokih 36 koševa razlike, Vinkovci – Borovo 64:100. Borovo je vodilo od početka utakmice a na poluvremenu je bilo 14 koševa razlike za Borovo. Istim tempom se igralo i u drugom poluvremenu gdje su košarkaši Borova tu razliku povećali. Najbolji strijelac utakmice bio je košarkaš Borova Mihael Bekavac koji je upisao 34 koša.

Košarkaši Vukovara su odigrali odličnu utakmicu i pobijedili u gostima izravnog konkurenta, drugoplasiranu ekipu Đakova s deset koševa razlike 63:73. Prvo poluvrijeme bilo je izjednačeno obje su četvrtine domaći dobili s pola koša razlike i na odmor se otišlo rezultatom 30:28. U drugom poluvremenu košarkaši Vukovara igraju bolje i dobivaju obje četvrtine za konačnih 63:73. Najbolji strijelac utakmice je košarkaš Vukovara Borislav Kovačević s 23 koša, dok je 21 koš postigao Marko Raič.

Rezultati 10. kola: Vinkovci – Borovo 64:100, Osječki Sokol – Požega 91:74, Rekord Tim – Vrijednosnice OS Darda 82:67, Županja – Belišće 85:94 i Đakovo – Vukovar 63:73