Greška
  • JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 58

Pobjeda HNK Vukovar 1991.

Nogometaši HNK Vukovar 1991. Nogometaši HNK Vukovar 1991. Foto: Arhiva

HNK VUKOVAR 1991. u okviru priprema za nastavak prvenstva III Hrvatske nogometne lige “Istok” odigrao je sinoć pod reflektorima prijateljsku utakmicu u Bogdanovcima protiv domaće Croatije, člana 1- Županijske nogometne lige vukovarsko-srijemske. Momčad Vukovara 1991. pobijedila je rezultatom 3:0 golovima Saše Šest, Nikše Petrovića i Mateja Tomića.

Trener Slavko Baketa izveo je u prvom poluvremenu slijedeći sastav: Renato Lacić, Vuković, Jajetić, Majtanić, Mario Lacić, Matić, Tomić, Ivanda, Šest, Petrović, Plum.

U nastavku priliku su još dobili: Maslov, Vlajčić, Škarica, Glamočak, Berišić, Kujundžija, Korolija.

Slijedeću pri pripremnu utakmicu nogometaši HNK VUKOVAR 1991. imaju već naredne subote kada  na gradskom stadionu u Vukovaru gostuje momčad OTOK-a. Prijateljska utakmica započinje u 15 sati.