Rukometašice Vukovara pobijedile drugoplasiranu Slavonku

Vukovar - Đakovo Vukovar - Đakovo Foto: Janoš Kery

Rukometašice Vukovara s visokih su 25:16 pobijedile drugoplasiranu ekipu prvenstva Slavonku. Povele su gostujuće rukometašice 2:6 nakon 15-ak minuta igre i činilo se da će lako opravdati ulogu favorita. Tada domaće rukometašice prave seriju od čak 7 uzastopnih golova i dolaze do 9:6. Prednost su uspjele zadržati do kraja poluvremena koje završava 13:9. Vukovar je odlično ušao i u drugo poluvrijeme i s četiri uzastopne gola odlazi na 17:9 i time rješava utakmicu. Za Vukovar po 7 su golova postigle Patricija Car i Jelka Markanović, 6 golova dala je Željka Šterc, 2 je postigla Ivana Cindrić a po 1 Jovana Bačić Beljić i Ivana i Martina Balić. Kod gostuju najbolji je strijelac Matea Sertić sa 7 golova. U ostalim susretima 12. kola: Vinkovci – Darda 29:29, Ilok – Đakovo 20:23, Osijek 3 – Petrijevci 32:30.