Greška
  • JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 60

Vukovarske gimnastičarke odlične na natjecanju prošlog vikenda

vukovarske gimnastičarke vukovarske gimnastičarke Foto: HRV

Na posljednjem  gimnastičkom natjecanju  KUP-a Slavonije i Baranje u ovom dijelu sezone održanom prošle subote u Valpovu vukovarske su gimnastičarke osvojile dva ekipna zlata te pojedinačno dva zlata, dva srebra i dvije bronce

U trećem kolu D-programa Vukovar je imao predstavnice u svim kategorijama u ekipnoj i pojedinačnoj konkurenciji, a polučile su izvrstan  rezultat.

Kadetkinje su ekipno osvojile  prvo  mjesto dok  je pojedinačno prva bila Petra Petričević, druga Iva Čikanović, a treća Manuela Mijok.

Juniorke su ekipno osvojile  prvo mjesto, a  pojedinačno je Isidora Lazić bila druga, a Josipa Pravdić treća. Seniorke su ekipno osvojile četvrto mjesto, a pojedinačno je prva bila Gabrijela Dudić.

U Gimnastičkom klubu Vukovar  u tijeku su  posljednje pripreme pred polaganje rekreativnih programa, koje će se održati 05.06. u 19 h u OŠ B Zadre. Nakon polaganja slijedi Pojedinačno prvenstvo grada Vukovara 12.06. i zasluženi ljetni odmor.