Odlični na državnom prvenstvu

Državne prvakinje - učenice ekipno s trenerom Državne prvakinje - učenice ekipno s trenerom Foto: Arhiv KK Vukovar 91

Na prvenstvu Hrvatske za mlađe uzraste održanom u Splitu, vukovarski su karatisti osvojili 4 medalje i to dvije zlatne i dvije brončane. Ovim je rezultatom KK „Vukovar  '91“ zauzeo treće mjesto  u Hrvatskom karate savezu u kategoriji kate mlađi uzrast, među 186 karate klubova koji se nalaze u HKS-u.

Prvo mjesto I zlatnu medalju osvojile su učenice kate ekipno u sastavu  Ana Šoštarić, Lara Edelinski i Klara Plečković.

Zlato je osvojila i vukovarska ekipa u kategoriji mlađe učenice kate ekipno u sastavu Asja Štalmajer, Ema Štalmajer i Ema Pendić. U kategoriji mlađi kadeti ekipno Ivan Draganić, Davor Macura i Alen Rubčić osvojili su treće mjesto i brončanu medalju kao i mlađe kadetkinje kate ekipno u sastavu  Doris Rako, Mia Rako i Ines Mišetić