Za Taekwando klub Otok četiri medalje

Zlatna Marić u kategoriji juniorki A Zlatna Marić u kategoriji juniorki A Foto: Arhiv TK Otok

U Zagrebačkom Podsusedu održan je Plemeniti taekwondo turnir Zaprešić 2013., na kojemu je nastupilo oko 880 boraca iz 84 kluba. Za Taekwando klub Otok natjecalo se  sedam članova, među kojima je  zlatnu medalju osvojila Valentina Marić, pobjedivši dvije protivnice velikom bodovnom razlikom, a zauzela je i drugo mjesto po uspješnosti u ukupnom poretku  natjecanja u kategoriji juniorke  A.

Srebrna su odličja osvojili  Matej Ilijević i Katarina Cvitić koja je morala predati finale u kategoriji seniorki zbog ozljede noge. Broncu je Otoku donijela Ivana Bošnjak. Za klub su još nastupili Branimir Kuvežić, Antun Nikolić i Antonela Abramović.