Vinkovci – Vukovar 65:66

Borovo - Vinkovci Borovo - Vinkovci Foto: Kery

Prvu su pobjedu u novoj sezoni košarkaši Borova ostvarili u gostujućoj utakmici u Vinkovcima. Borovo je bolje otvorilo utakmicu i prvu četvrtinu dobilo 24:13, druga četvrtina bila je izjednačena 15:15. Na odmor se odlazi s 11 koševa prednosti za Borovo 28:39. Domaćini su u trećoj četvrtini smanjili na 4 poena zaostatka i u zadnju se četvrtinu ušlo s malom prednošću Borova ali, pokazalo se na kraju dovoljnom za prvu pobjedu, Četvrta četvrtina završila je 21:18.

Rezultati 4. kola: BŠK – Olimp Inspekt Ing 79:66, Vinkovci – Borovo 65:66, Osijek – Rekord Tim 59:68, Belišće – Županja 64:60, Požega – Đakovo 63:90.