Marsonia – Vukovar 1991 2:1

Vukovar 1991 - NAŠK Vukovar 1991 - NAŠK Foto: Kery

U zaostaloj utakmici 3. kola 3. Hrvatske nogometne lige istok, uvjerljivo vodeća ekipa prvenstva Marsonia opravdala je ulogu favorita te je pobijedila Vukovar s 2:1. Već u 3. minuti susreta dosuđen je kazneni udarac za domaćina kojega je realizirao Matej Sivrić. U '36 domaćine u vodstvo od 2:0 dovodi Mirza Jašarević i tim se rezultatom odlazi na odmor.

U drugom poluvremenu Vukovar je uspio smanjiti rezultat na 2:1 a strijelac je bio Luis Alejandro Villani u '56. Pred kraj utakmice imao je Vukovar poluprigoda za poravnati rezultat ali nije bilo preciznosti u završnici. Marsonia je na prvenstvenoj ljestvici prva s 31 bodom, osam bodova više od drugoplasirane ekipe Čepina koja ima 23 boda.

U sljedećem 13. kolu 24. i 25.10.2020. sastaju se: Vuteks Sloga – Zrinski (J), NAŠK – Graničar, Croatia Đakovo – Marsonia, Oriolik – Slavija Pleternica, Sloga Nova Gradiška – Belišće, Valpovka – Bedem, Slavonija – Čepin, Slavonac Bukovlje – Vihor i Kutjevo – Vukovar 1991.