NAJNOVIJE
U Hrvatskoj 62 novooboljelih osoba

U protekla 24 sata U Hrvatskoj su zabilježena 62 nova slučaja zaraze koronavirusom pa je broj trenutno oboljelih (aktivnih slučajeva) u Hrvatskoj danas 553.

(Petak, 07 Kolovoz 2020 15:03)
U OBŽ jedna oboljela osoba

Uposljednja 24 sata u laboratorijima Kliničkog bolničkog centra Osijek i Zavoda za javno zdravstvo OBŽ testirano je ukupno 128 uzoraka, a samo je jedan bio pozitivan na koronavirus, i to osobe iz Osijeka.

(Petak, 07 Kolovoz 2020 12:15)
Na području VSŽ 7 novooboljelih od koronavirusa

U Vukovarsko-srijemskoj županiji, prema podatcima pristiglim do 8:00 sati, u posljednja 24 sata 7 je novih pozitivnih osoba na COVID-19 (1 osoba iz Vinkovaca, 2 osobe iz Nuštra, 1 osoba iz Komletinaca, 2 osobe iz Privlake i 1 osoba iz Cerne).

(Petak, 07 Kolovoz 2020 09:23)
Potvrđena zaraza u obiteljskom domu u Vinkovcima: zaraženo 13 korisnika i jedna djelatnica

Na konferenciji za medije Stožera civilne zaštite Vukovarsko-srijemske županije održanoj danas u Vinkovcima potvrđena je informacija kako je COVID-19 probio u obiteljski dom za starije i nemoćne osobe u Vinkovcima.

(Četvrtak, 06 Kolovoz 2020 19:01)
Koronavirus ušao u jedan vinkovački dom za starije

Među 24 osobe, koliko je u četvrtak novoobljelih osoba od koronavirusa u Vukovarsko-srijemskoj županiji, najveći dio su korisnici jednog privatnog Doma za starije i nemoćne u Vinkovcima, doznaje se neslužbeno u tome slavonskom gradu - prenosi Hina. 

(Četvrtak, 06 Kolovoz 2020 15:21)
Hrvataska bilježi 28 novih bolesnika od COVID-a 19

U Hrvatskoj je zabilježeno 28 novih slučajeva zaraze koronavirusom pa je broj trenutno oboljelih 561, objavio je Stožer Civilne zaštite RH.

(Četvrtak, 06 Kolovoz 2020 14:14)
Vukovarki prva nagrada u Kninu

Na šestoj pjesničkoj manifestaciji domoljubne poezije Stijeg slobode – Stina pradidova, koja je u organizaciji zadarskoga ogranka Hrvatskoga književnog društva, Kninskog muzeja i Grada Knina održana na kninskoj tvrđavi, prvo je mjesto pjesmom Opomena osvojila vukovarska književnica Tanja Belobrajdić. 

(Četvrtak, 06 Kolovoz 2020 13:38)

Vukovarski plivači vratili se iz Siska s 53 medalje

Upisuju članove cijele godine Upisuju članove cijele godine Foto: PKV

Nakon višemjesečne pauze od natjecanja, krajem srpnja u Sisku je održano Regionalno prvenstvo Hrvatske u plivanju za sve kategorije od početnika do seniora. Natjecanje je održano u 50 metarskom bazenu, a nastupilo je 163 plivača i plivačica iz osam klubova.

- Plivački klub Vukovar predstavljalo je 20 plivača i plivačica pod vodstvom trenera Ivana Koščevića. Osvojili su fantastične 53 medalje što je dosad nezabilježen uspjeh, a pojedinci su isplivali limite za državno prvenstvo koje će se održati u Zagrebu 8. i 9. kolovoza – pojašnjava tajnica kluba Kristina Žuvić.

Na ovom su se natjecanju posebno istaknuli Stefan Tintor koji je osvojio 10 te Ivana Kosanović s osvojenih 13 pojedinačnih medalja.

- Možemo biti iznimno zadovoljni nastupima naših plivača i plivačica koji su pokazali izuzetnu borbenost i dokazali kako smo u kratkom vremenu svojim rezultatima premašili klubove s dugogodišnjom tradicijom. Naš klub bilježi sve veći broj plivača i plivačica iz drugih klubova i gradova koji prelaze u naš klub zbog izvrsnih uvjeta treniranja na Plivalištu Vukovar. Upravo je to dokaz kako naši plivači imaju savršene mogućnosti za napredak i postizanje izvrsnih rezultata – naglašava Žuvić i dodaje kako su prije samo godinu dana na ovom natjecanju osvojili tek jednu medalju. Razlika je ogromna i pokazuje strelovit usponovoga sporta u našem gradu.

Inače u Plivačkom klubu Vukovar upisuju nove članove tijekom cijele godine i pozivaju svu djecu koja žele trenirati, družiti se i natjecati da im se pridruže.

Klub djeluje na adresi Trg Dražena Petrovića 2 u Borovo Naselju, odnosno na Plivalištu Vukovar.

 

Pročitano 327 puta
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)
Objavljeno u Sport

FACEBOOK KOMENTARI

Poveži se s nama

Iz naših foto galerija