Belišće – Vukovar 1991 1:1

Vukovar 1991 - Cibalia Vukovar 1991 - Cibalia

Završeno je natjecanje u 3. Hrvatskoj nogometnoj ligi Istok. Posljednju utakmicu prvenstva Vukovar 1991 je odigrao neriješeno u Belišću 1:1. Domaćine je u vodstvo doveo Stjepan Salapić pogotkom iz kaznenog udarca u 25. minuti susreta, na 1:1 izjednačio je Deni Stojanac pogotkom u 34.  – Ostvarili smo ono što smo prije polaska na put priželjkivali. Domaćin je bio apsolutni favorit, međutim mi smo odigrali jednu dosta dobru utakmicu gdje su svi igrači odradili dogovoreno, taktički dobro stajali na terenu. Dobili smo gol iz kaznenog udarca što nas nije poremetilo, nastavili smo dalje igrati što je rezultiralo i jednim dobrim pogotkom, Stojanca. Drugo smo poluvrijeme odigrali dobro i bili smo bolji protivnik, imali smo i stativu ali smo zadovoljni rezultatom i onim što smo ostvarili u prvenstvu. – rekao je trener HNK Vukovar 1991 Željko Mažar.

U županijskom derbiju Cibalia je pobijedila Bedem 3:2. Bedem je dva puta vodio pogocima Antuna Vuksana u '11 i Duje Mrdeša u '39. Strijelci za domaćina bili su Benjamin Ždinjak u '25, Mario Tadić u '51 i Marko Mrkonjić u '86.