Borovo - Tenja 31:20

Borovo - Cestorad Borovo - Cestorad Foto: Kery

Borovo – Tenja 31:20

Rukometaši Borova odigrali su još jednu uvjerljivu utakmicu. Na svom su terenu porazili Tenju 31:20. Borovo je od početka imalo vodstvo a gosti su se samo jednom približili na gol zaostatka i to u prvom poluvremenu kada je bilo 9:8. Nakon toga serijom Borovo od 6 pogodaka odlazi se na odmor rezultatom 15:8. U drugom poluvremenu bila je potpuna kontrola Borova. Za borovo su po 6 pogodaka postigli Pinjuh i Naletilić, po 4 su postigli Jakirčević i Žulj, Radojević je postigao 3 pogotka, po 2 Vuković i Abramović, a po jedan Luketić, Marković, Hideg i Polchert. Najbolji strijelac utakmice bio je gostujući igrač Omičević s 10 pogodaka. U ostalim susretima: Lipa – Osijek 2 28:29, Požega 2 – Petrijevci 26:26, Frankopan – Mikanovci 29:31, Zrinski – Davor 36:29, Đakovo 2 – Spačva 2 36:26, Cestorad – Mladost odgođeno. Na prvenstvenoj ljestvici u vodstvu su Osijek 2 i Zrinski s 35 bodova. Borovo je na 10. mjestu s 19 bodova.