Vinkovci – Borovo 63:83

Borovo - Vrijednosnice OS Inspekt ing Borovo - Vrijednosnice OS Inspekt ing

Druga Hrvatska košarkaška liga Istok

Košarkaši Borova napravili su još jedan odličan rezultat, ovoga puta bili su bolji u gostima od Vinkovaca 63:83. Ovom pobjedom Borovo se polako izdvaja na prvenstvenoj ljestvici. Prva i druga četvrtina bila su izjednačene s blagom prednošću Borova, bilo je 20:21 i 17:18. No početak drugog poluvremena riješio je sve dvojbe, u trećoj četvrtini bilo je 9:29 za Borovo i zadnja je četvrtina bila formalnost koju su dobili domaćini 17:15 za pobjedu Borova od 20 koševa razlike i potvrdu prvog mjesta na prvenstvenoj ljestvici. U ostalim susretima KA Osijek – Belišće 69:102, Rekord Tim – Vrijednosnice OS Inspekt-ing. 99:87.Borovo Vrijednosnice4 objavljeno