Rijeka CO –Enna Vukovar 3:1

Enna Vukovar - Rijeka Enna Vukovar - Rijeka Foto: Kery

Odbojkašice Rijeke potvrdile su da trenutačno spadaju u sav vrh ženske odbojke, pobijedivši i ovaj puta Ennu Vukovar 3:1. Prvi set je nakon velike borbe pripao Eni Vukovar 25:27, ali slijedeća tri seta dobila je Rijeka i to uvjerljivo 25:13, 25:16 i 25:12. Prigodu za revanš imat će Enna 12. prosinca kada je na rasporedu uzvratna utakmica Hrvatskog odbojkaškog kupa. Enna Vukovar je u prvoj polufinalnoj utakmici kupa izgubila u Rijeci 3:0 – Mi smo u Rijeku išli bez Marijete Majer i Jelene Ćirić, uzvratnu utakmicu igramo u Vukovaru 12. prosinca, Jelena će se opraviti do tada, Marijeta je tu i mi ćemo ovdje ići na sve ili ništa, važna nam je pobjeda od 3:0 ili 3:1 da bi igrali taj zlatni set. Zašto ne, igramo utakmicu kući i pokušat ćemo dobiti i proći dalje u finale kupa – rekla je Ivana Đamarija

Ostali rezultati 9. kola: Olimpik – Kaštela Cemex 3:2, Marina Kaštela – Brda 3:2, Rijeka CO – Enna Vukovar 3:1, Poreč – Mladost 0:3.