Vukovar 1991 – Zrinski (J) 0:3

Vukovar 1991 - Croatia Đakovo Vukovar 1991 - Croatia Đakovo Foto: Kery

Na stadionu u Bogdanovcima nogometaši Vukovar 1991 izgubili su od Zrinskog iz Jurjevca 0:3. Dvostruki strijelac u razmaku od dvije minute bio je Dos Santos junior pogocima u '27 i '29 minuti susreta. Od '62 minute gosti su igrali bez isključenog Krešimira Šinka ali su do kraja utakmice povećali vodstvo na 0:3 i to u '86 pogotkom Janika Kukučke.

Rezultati 12. kola: Oriolik – Mladost 2:0, Vukovar 1991 – Zrinski J 0:3, Belišće – Bedem 0:0, Slavija – Vihor 1:0, Sloga NG – Slavonija 1:0, Cibalia – Koprivnica 4:0, Čepin – Marsonia 1:0, Bjelovar – Croatia Đakovo 1:1.