Vukovar 1991 – Međimurje 1:1 (0:1)

Vukovar - Belišće Vukovar - Belišće Foto: Kery

Nogometaši Vukovara 1991 ugostili su trećeplasiranu ekipu prvenstva Međimurje te su odigrali neodlučeno 1:1. Poveli su gosti pogotkom Filipa Škvorca u 20. minuti susreta. Rezultat je izjednačio Matija Čakalić pogotkom u 72. minuti. Sve ekipe koje se bore za ostanak u ligi odigrale su neriješeno ili izgubile tako da je i nakon ovog kola bodovna razlika ostala ista. U sljedećem kolu Vukovar 1991 gostuje kod drugoplasirane ekipe prvenstva BSK koja za vodećim Osijekom zaostaje 5 bodova.

Rezultati 25. kola: Croatia Đakovo – Marsonia 1:1, Čepin – Koprivnica 1:3, Osijek – Bjelovar 3:1, Belišće- Oriolik 1:1, Varteks – Slavonija 1:1, Vukovar 1991 – Međimurje 1:1, Mladost – BSK 1:2, Slavija – Bedem 4:0.