Vukovar 1991 – Koprivnica 1:1

Vukovar 1991 - Čepin Vukovar 1991 - Čepin Foto: Kery

Nogometaši Vukovara 1991 i trećeplasirana ekipa prvenstva Koprivnica odigrali su neriješeno 1:1. Poveo je Vukovar pogotkom Ivana Pluma u 42. minuti susreta. Gosti su izjednačili autogolom Drage Lovrića u 53. minuti susreta. Podjelom bodova Koprivnica zaostaje u utrci za prvo mjesto 5 bodova za vodećim Osijekom, dok je Vukovar s osvojenim bodom zadržao 12. mjesto u borbi za ostanak. Bila je ovo treća uzastopna utakmica nogometaša Vukovara 1991 koju su odigrali neriješeno. Rezultati 21. kola: Osijek – Marsonia 3:0, Belišće – Čepin 0:0, Varteks – Croatia Đakovo 1:0, Vukovar 1991 – Koprivnica 1:1, Mladost – Bjelovar 0:3, Slavija – Oriolik 2:0, Bedem – Slavonija 3:1, BSK – Međimurje 2:0.