Tri zlata Vukovarskom sokolu

Natjecatelji Vukovarskog sokola Natjecatelji Vukovarskog sokola

Na tradicionalnom 9. Otvorenom prvenstvu Brčko Distrikta u karateu i borilačkim sportovima koje je održano 10. ožujka 2018. nakon dužeg izbivanja s natjecanja nastupio je i klub Vukovarski sokol iz Vukovara s tri mlada borca Enom Car, Markom i Antom Marušićem, predvođeni trenerom Josipom Crnjcem. Ena Car je u svojoj kategoriji u grapplingu osvojila zlatnu medalju, Ante Marušić je u svojoj kategoriji također u grapplingu osvojio zlatnu medalju a u kick boxu u svojoj kategoriji zlatnu medalju osvojio je i Marko Marušić koji je ujedno i ponio pehar za najperspektivnijeg borca u juniorskoj kategoriji. S ovim rezultatima Vukovarski sokol je osvojio i ekipno treće mjesto. - Nakon što smo ove jeseni ponovo počeli s radom u novim prostorima izuzetno sam sretan i ponosan osvojenim odličjima posebno zbog toga što su to mladi borci koji se tek trebaju afirmirati u borilačkim sportovima – izjavio je trener Josip Crnjac nakon natjecanja.