Poraz Borovčana od Agrodalma

Borovo - Gorica Borovo - Gorica Foto: Kery

Nakon dobre utakmice, unatoč porazu, protiv vodeće ekipe prvenstva Gorice, košarkaši Borova očekivali su dobru utakmicu i u Zagrebu protiv Agrodalma. Međutim, pokazalo se da je Miljanićeva ozljeda koljena ozbiljnija i da će izbivati nekoliko tjedana. Na treningu se ozlijedio i Rajšić te trener Borova Gunjević nije mogao računati na dva igrača iz prve petorke. Domaćini su koncentrirano ušli u utakmicu i prvo su poluvrijeme dobili 58:31. Borovo nije uspjelo ozbiljnije zaprijetiti u drugom poluvremenu i konačan rezultat je 101:71. Za domaći sastav najefikasniji su bili Mijić s 20, te Ribarić i Baran sa 17 koševa. Za Borovo Radoš je postigao 20 koševa, Boras 14, Kovač 8, Bobinac i Bekavac po 7, Kapović 6, Žulj 4 te Šarac 3 koša. Košarkašima Borova predstoji stanka od dva tjedna u kojima će doznati kakav je liječnički bilten povrijeđenih krilnih igrača, nakon kojih 24. veljače slijedi susret na domaćem terenu protiv trećeplasiranog Bosca.