Rukometašice Vukovara bolje od Osijeka

Rukometašice Vukovara bolje od Osijeka Foto: Kery

Rukometašice Vukovara na svom su terenu u 2. kolu kupa pobijedile Osijek 31:25. Vukovar je bolje otvorio utakmicu i imao vodstvo od 3:0. Gošće su vrlo brzo rezultat okrenule u svoju korist i povele 5:6, tu su prednost pred kraj prvog poluvremena povećale na 8:12. U završnici prvog poluvremena Vukovar postiže četiri uzastopna gola i na odmor se odlazi rezultatom 12:12. Do sredine drugog poluvremena igralo se izjednačeno, no nakon 19:19 domaće rukometašice postupno povećavaju vodstvo za mirnu završnicu. Konačan rezultat bio je 31:25. Za domaći sastav Dragojević je postigla 7 pogodaka, Trbojević i Bojčić po 6, Damjanović i Granat 4, Dević 3 dok je Matota postigla 1 pogodak. Najbolji strijelac utakmice bila je gostujuća rukometašica Zirn s 10 pogodaka, Dupljak je postigla 4, po 3 Putnik i Privara, a po 1 Gillinger, Hren, Ljubas, Prskalo i Jeršek.