Odbojkašice Vukovar drže drugo mjesto

Enna Vukovar - Brda Enna Vukovar - Brda Foto: Kery

Enna Vukovar – Rockwool 3:0

Očekivano su odbojkašice Enne Vukovara došle do pobjede nad najslabije plasiranom ekipom prvenstva Rockwoolom koji još nije osvojio niti bod. Prvi su set odbojkašice Enne dobile 25:11, drugi 25:13 te treći set 25:19. Ovom pobjedom Enna Vukovar je na drugom mjestu s dva boda zaostatka za vodećom ekipom Brda. Trećeplasirana ekipa prvenstva i jedan od konkurenata za prvaka Drenova na svom je terenu doživjela poraz od Azene iz Velike Gorice te za Vukovarom zaostaje 5 bodova.  U sljedeća dva kola Enna Vukovar gostuje kod Đakova i Drenove nakon čega slijedi zimska stanka do 20. siječnja 2018.

Rezultati 9. kola: Brda – Đakovo 3:1, Zadar – Kostrena 3:0, Drenova – Azena Velika Gorica 1:3, Enna Vukovar – Rockwool 3:0.