Belišće – Vukovar 1991 4:4 (0:2)

Vukovar 1991 - Varteks Vukovar 1991 - Varteks Foto: Kery

Zanimljivu utakmicu odigrali su nogometaši Belišća i Vukovara 1991. Nakon što je Vukovar u drugom poluvremenu vodio s 3:1, domaćini su u razdoblju od osam minuta s tri pogotka preokrenuli rezultat na 4:3. Vukovar 1991 je ipak uspio doći do boda poravnavši rezultat na 4:4. Trostruki strijelac za Vukovar bio je Matej Bekavac dok je Josip Tunjić postigao jedan gol. – Jedna ozbiljna ekipa, za koju ja smatram da moramo biti, kada vodi 3:1 u 70. - oj minuti to mora jednostavno vrlo lagano privesti kraju. Međutim, valjda plaćamo ceh određenom neiskustvu tako da smo u devet minuta primili četiri gola na kraju zabili za 4:4 i imali dvije „mrtve“ šanse nakon toga i moram reći da sam na kraju zadovoljan što smo uzeli bod a voditi 2:0 i 3:1 i izgubiti dva boda…nažalost i takve se utakmice događaju – rekao je trener HNK Vukovara 1991 Goran Meštrović.

Rezultati 2. kola: Marsonia – Varteks 3:1, Belišće – Vukovar 1991 4:4 (0:1 Bekavac '7, 0:2 Tunjić '40, 1:2 Matoković '52, 1:3 Bekavac '70, 2:3 Marković '72, 3:3 Pranjić '74, 4:3 Jakovljević '79, 4:4 Bekavac '83), Osijek – Mladost 1:0, Čepin – Slavija 2:2, Croatia Đakovo – Bedem 0:1, Koprivnica – BSK 0:2, Bjelovar – Međimurje 2:0, Oriolik – Slavonija 2:1.