Greška
  • JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 100

Belišće - HNK Vukovar 1991 3:1

HNK Vukovar 1991 HNK Vukovar 1991 Foto: Vedran Vuleta

Nogometaši Belišća u četvrtom kolu 3. Hrvatske nogometne lige Istok pobjedili su na domaćem terenu Hrvatski nogometni klub Vukovar 3:1.

Domaćini su poveli u 33. minuti pogotkom Lacković Ivana, da bi dvije minute kasnije Mijatović Mario autogolom poništio prednost Belišća. Pogodak za 2:1 postigao je Eling Josip u 51. minuti, a za konačnih 3:1 pogodio je Mijatović Mario u 88 minuti.

Vukovarci sada imaju dvije pobjede i dvije izgubljene utakmice, a u petom  na domaćem terenu igra protiv Croatie iz Đakova, a utakmica je na rasporedu 17.09. u 16:30.

Belišće: Petrović Matko, Žaja Kruno, Grgić Domagoj, Lacković Ivan, Milić Tomislav, Šafar Nikola, Eling Josip, Karamarković Nebojša, Jelić Emil (77` Kupanovac Filip), Blažević Mirko (86` Magić Ivan), Mijatović Mario (83` Matoković Matija). Trener:  Grnja Ivica.

HNK Vukovar 1991: Burcsa Davor, Karaula Benjamin, Marinčić Dominik, Korolija Marko (80` Vuković Antonio), Jazvić Mario, Lovrić Drago, Malecki Vedran, Šibalić Dražen, Šest Saša, Plum Ivan, Suton Dominik (58` Matijević Alen). Trener: Meštrović Goran.

Suci: Sabljić Dino, Đođ Mario, Plantak Miodrag . Petrović Branislav (delegat). Bundović Ante (4. sudac).